TYDZIEŃ BIBLIOTEK 2011
 
NASZE WYDAWNICTWO
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ZAKUPIONE NOWOŚCI

 

 

 

 

WYSTAWA FOTOGRAFII TOMASZA CHILICKIEGO

W lipcu 2011 r. urządziliśmy wystawę fotografii Tomasza Chilickiego. Jej głównym tematem były ptaki i piękne krajobrazy naszego regionu.

Galeria

WYSTAWA PRAC SYLWII ZDZICHOWSKIEJ

Galeria

WYSTAWA POCZTÓWEK

W pierwszym kwartale 2010 roku prezentowaliśmy kolekcję pocztówek Anny Krysztopa. Liczy ona ponad 100 kartek. W kolekcji znalazły się pocztówki imieninowe oraz z okazji Świąt Bożego Narodzenia i Wielkanocy. Najstarsze z nich pochodzą z lat 30 i 40 ubiegłego wieku.

Galeria

WYSTAWA FOTOGRAFICZNA

24  października 2009 roku w Gminnej Bibliotece Publicznej w Sztabinie odbyła się wystawa zdjęć Tomasza Chilickiego i Bogusława Kierkli. Tematyką ich prac są ptaki oraz niezwykłe krajobrazy naszej gminy.
Na wystawę przybyło wielu gości: władze gminy, przyjaciele biblioteki oraz miłośnicy fotografii i przyrody. W miłej atmosferze oglądaliśmy ich prace oraz z zainteresowaniem słuchaliśmy opowieści autorów o ich fascynującym hobby. Niezwykle spodobały się wszystkim pokazy slajdów przygotowane przez obu panów. Podczas spotkania można było zadawać pytania i podyskutować na temat  prac. Odpowiadając na pytania autorzy wtajemniczyli nas w tajniki fotografii.

Galeria